Průvodce po zajímavých místech Chřibů

Průvodce obsahuje abecední seznamy zajímavých míst (POI) ve Chřibech, rozdělených do 14 zastřešujících kategorií. K detailu každého místa (POI) se lze dostat přes kategorie nebo přes vyhledávání názvu. Pokud přesný název místa neznáte, ale víte kde se nachází, využijte mapu. Celý web používá unikátní mapový podklad Mapy.cz.

DSC08808

Kategorie zajímavých míst (POI)

Vyhledejte konkrétní místo (POI) v kategoriích.

Vyhledejte místo podle názvu. Pokud přesný název neznáte zkuste použít názvy alternativní názvy nebo využijte kategorie výše.

Search

Chřiby na mapách

Vyhledejte konkrétní místo (POI) nebo trasu přímo v mapě

Co portál nabízí

Seznamy zajímavých míst

Každé zajímavé místo (POI) je zpracováno na vlastní stránce. Obsahuje název, případně historické označení, GPS souřadnice, mapu, informace o místu, fotografie a zdroje.

Kategorie zajímavých míst

Všechna zajímavá místa (POI) Chřibů jsou rozdělena do 14 kategorií. Každé POI je v kategorii uvedeno pod obecně známým a nejčastěji užívaným názvem.

Informace o Chřibech

Portál obsahuje souhrnné informace o chřibském pohoří, jeho historii, geografii, geomorfologii, klimatických podmínkách, přírodních poměrech, etnografii i o původu jeho mytického názvu.

Mapy

Celý web pracuje s mapový podkladem Mapy.cz, které jsou v současnosti nejlepším mapovým portálem a nabízí podrobné zobrazení řady detailů. Jsou dostupné i v mobilní aplikaci.

Tipy na výlety​

V budoucnu na portálu najdete tipy na kratší i delší výlety po chřibských horách.

Blog

V budoucnu bude web obsahovat tematické série příběhů o tajemných lokalitách Chřibů.